Štvorcová dlažba 60 x 60 vás očarí

Hľadáte pre svoje bývanie niečo nové, nevšedné, luxusné? Správnou voľbou je štvorcová interiérová dlažba, ktorá vhodnou kombináciou pomôže k dokonalosti nielen v interiéri, ale i v exteriéri a dodáva bývaniu nový rozmer a štýl. Veľkoformátové dlažby 60 x 60 spĺňajú náročné kritériá majiteľov a dokážu vždy prekvapiť. Pri výbere vhodnej dlažby máme svoje predstavy, idey a myšlienky, od ktorých často len tak ľahko neupustíme. Prečo by sme aj mali? Štvorcová dlažba formátu 60 x 60 vás jednoducho očarí!

Interirérová dlažba

V interiéri vám dlažba formátu 60 x 60 optický zväčší priestor a v prípade voľby jasnejších farieb i presvetlí miestnosť, čo je najmä v menších bytoch priam žiaduce riešenie. Ak máte radšej chladnejšie tóny, vašej kúpeľni tieto farby dodajú sviežosť a „čerstvý vzduch“. Veľmi dobrou a estetickou voľbou je i doplnenie dlažby o mozaiku v okolí zrkadla, ktorá dodá kúpeľni moderný a nevšedný vzhľad. Mozaiku môžete využiť i nad vaňou, umývadlom či skrinkou.
Veľkoformátová dlažba 60 x 60 spĺňa náročné požiadavky i v exteriéroch. Jej hlavnou vlastnosťou je odolnosť voči vysokému zaťaženiu, preto je vhodná na vydláždenie parkovacej plochy, terasy či chodníkov. Ak ju vhodne skombinujete, napríklad s dreveným nábytkom na terase, želaný efekt je na svete. V exteriéroch odporúčame zvoliť mrazuvzdornú, protišmykovú dlažbu, ktorá splní celoročne svoj účel.
V súčasnej dobe je práve veľkoformátová dlažba 60 x 60 veľmi žiadaným produktom na trhu. Okrem svojho neprekonateľného vzhľadu, čo je asi prvá vec, ktorá pri výbere zaujme, má i mnoho ďalších nesporných výhod.
Asi každý majiteľ, ktorý sa pre dlažbu rozhodne, ocení najmä jej bezproblémovú údržbu. Dlažba formátu 60 x 60 obsahuje oveľa menej špár ako klasická dlažba, v ktorých sa ukladajú nečistoty, plesne, a preto sa i jednoduchšie čistí. Na pohodlné a rýchle očistenie dlažby nie je nutné používať agresívne čistiace prostriedky, ľahko sa vyčistí klasickými prostriedkami na čistenie kúpeľní.  Exteriérová dlažba
S dlažbou docielite moderný vzhľad kúpeľne, ktorá sa vyznačuje prvotriednymi materiálmi a pri správnom uložení dlažby pôsobí kompaktne, elegantne a štýlovo.
K vhodne zvolenej dlažbe už len stačí dokombinovať batérie, nábytok, sprchové kúty, či iné doplnky a trendová, útulná kúpeľňa vám bude slúžiť dlhé roky.  Dlažbu tiež môžete využiť na dotvorenie vzhľadu vašej kuchyne. Z výberu lesklej, pololeskej, či matnej verzie docielite elegantný vzhľad a funkčnosť i tejto miestnosti, ktorá je jednoznačne dominantou každej ženy.