Pozitíva dovozu čerstvých kvetov z veľkoobchodu

kvietky-4

Kvety z veľkoobchodu Vám dokážu priniesť mnoho výhod a pozitív, ktoré plynú z veľkoobchodnej spolupráce a taktiež zabezpečenia čerstvých kvetov. Čerstvé kvety Vám pomôžu osviežiť a oživiť portfólio Vašich produktov. Kvety z veľkoobchodu Vám zaistia Vaše pohodlie a môžete tu nájsť čerstvé kvety z celého sveta.

 

 

 

Prečo sa Vám nákupy kvetov z veľkoobchodu oplatia?

Nákupy čerstvých kvetov z veľkoobchodu cez internet sú naozaj veľmi výhodné. Takéto nakupovanie sa Vám veľmi oplatí, ušetrí Váš čas a poskytne Vám takmer neobmedzené množstvo kvetov tých najrôznejších druhov.

Dostupnosť čerstvých kvetov

Jednou z najväčších výhod nakupovania čerstvých kvetov z veľkoobchodu je ich dostupnosť. Môžete si tak vybrať a nakúpiť kvety každý deň, pretože vo veľkoobchode ich objednávajú z burzy kvetov priamo z Holandska každý deň. Nemusíte tak čakať na Vašu objednávku niekoľko dní, či dokonca týždňov.

Špeciálna preprava kvetov

Na dovoz kvetov priamo k Vám sa používajú špeciálne vozidlá s chladiacimi boxami, ktoré zaručia dlhodobú čerstvosť kvetov, ich vysokú kvalitu aj napriek ich prevozu na dlhé vzdialenosti. O kvety je tak postarané veľmi dôkladne a sú zohľadňované aj tie najmenšie drobnosti.

Veľkosklady v celej Európe

Veľkoobchody majú často mnoho rôznych zákazníkov, vďaka ktorým nadobudli veľké skúsenosti. Preto dokážu dokonale uspokojovať potreby svojich zákazníkov. Dovoz je pravidelný a kvety Vám budú dovezené kamkoľvek si zaželáte.

Vyškolení pracovníci

Zamestnanci z Holandska sú vyškolení a preto sa nemusíte obávať nesprávneho zaobchádzania s kvetmi, či jazykovej bariéry – zamestnanci sú takmer vždy s Vami komunikovať vo Vašom rodnom jazyku alebo v jazyku, aký si želáte.

Sortiment doplnkov

V ponuke veľkoobchodov sú zahrnuté aj najrôznejšie floristické doplnky, ktoré budete potrebovať. Mnohé dekoračné prvky môžete definitívne použiť na oživenie Vášho produktového portfólia.

Nižšie ceny

Pri nákupe z veľkoobchodu je samozrejme obrovskou výhodou aj veľkoobchodná cena, ktorá je zaručene omnoho nižšia, ako bežné ceny, na ktoré Ste zvyknutí.