Pomôžeme vám začať podnikať na Slovensku

ako porozumiet seba a druhym_104071613Domnievali ste sa, že podnikanie na Slovensku je jednoduché? Nie vždy to tak je. Ak chcete začať podnikať, je nutné vybaviť množstvo dokumentov a potvrdení, ktoré vám umožnia odštartovať svoje podnikateľské plány. Je možné si to ale troška uľahčiť?

Veľmi dôležité je položiť si na začiatku podnikania pár dôležitých otázok. Prvou a celkom základnou je, či disponujeme dostatočným množstvom finančných prostriedkov pre úspešné začatie podnikania. Záujmom každého podnikateľa je, aby sa biznisu darilo najmä z dlhodobého hľadiska, a preto je viac než potrebné položiť si túto otázku. Sú ale skutočne financie dôvod, ktorý úspešne rozbehne naše obchody? Ak disponujeme vlastnými zdrojmi, je vhodné investovať ich do rozbiehajúceho sa kolotoču. Ak však vlastné zdroje nemáme, biznis pod ťarchou úverov môže hocikedy skolabovať. V podnikaní totiž nie je vhodné príliš často vsadiť všetko na jednu kartu, najmä ak ide o peniaze a hrozbu skrachovania nášho ešte nerozbehnutého obchodu. Mnoho podnikateľov začínalo od nuly a ak odhliadneme od toho, že robili niečo o čom boli viac než presvedčení, prvé milióny zarobili najmä vďaka tvrdej práci. Prvým krokom pre úspešné podnikanie je zostať pri zemi, nemať veľké očakávania a najmä byť skromní. Nepotrebujete predsa kanceláriu v luxusnej štvrti alebo najnovšie modely služobných áut.

Skôr než začnete zarábať prvé skutočne veľké peniaze, je potrebné vyriešiť pár úradných záležitostí, vďaka ktorým budete môcť podnikať v súlade so zákonmi danej krajiny. Spoločnosť Europa Gate sa postará o všetky potrebné náležitosti, ktoré ako zahraničný klient budete musieť vyriešiť. Pre úspešný štart podnikania vám pomôžeme napríklad i stýmito dokumentmi:

  • Žiadosť o udelenie prechodného pobytu. Dôkladne vás pripravíme na pohovor, ktorého účelom bude predbežné posúdenie vašej žiadosti
  • Pomôžeme vám pri podávaní žiadosti na cudzineckej polícií. Ak si budete želať i náš doprovod, radi vám vyjdeme v ústrety
  • Vybavíme doklad potvrdzujúci účel pobytu
  • Vybavíme doklad o ubytovaní, pripravíme s vami nájomnú zmluvu
  • Vybavíme doklad o finančnom zabezpečení pobytu
  • Poskytneme vám kompletný servis a pomoc pri vybavovaní ostatných dokladov k udeleniu prechodného pobytu

Dôveruje nám mnoho klientov, ktorí úspešne rozbehli svoje podnikanie na Slovensku. Skúste to s nami aj vy.