Ktorá masáž je pre telo tým pravým balzamom?

Masáže predstavujú pre ľudí formu oddychu, relaxácie, niektorým z nás pomáhajú i pri ydravotných ťažkostiach. Ktorú masáž si ale vybrať, aby bola pre telo tou správnou voľbou? Ponúkame vám zopár možnosti, z ktorých si môžmo vyberiete tú pravú pre vás.

Bambusová masáž 45´

Unikátna masážna technika, ktorá má uvoľňujúce a drenážne vlastnosti. Vo východných kultúrach bol bambus vždy považovaný za drahocenný symbol mladosti a sily. Základnými prvkami masáže sú špeciálne hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a originálny masážny kokosový olej. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela a tým sa maximalizuje úroveň tlaku. Bambusovou tyčou docielime dôkladné uvoľnenie svalov, čím zaručíme dlhodobý efekt masáže.

Malibu koktail masáž 60´

Neopakovateľne príjemný zážitok pre Vaše zmysly a relaxáciu sme namiešali v podobe kokosového koktailu, ktorý pozostáva z nasledovných ingrediencií – prírodný kokosový peeling, masáž výživnými olejmi zmiešanými s Malibu likérom pre dokonalé uvoľnenie svalstva, na záver sa jemne votrie do pokožky kokosový maslový balzam.

Havana rumová masáž 60´

Výživné oleje v kombinácii s kubánskym rumom dokonale prekrvia a uvoľnia stuhnuté svalstvo a nahromadený stres, príjemná vôňa, prostredie a dotyky vás prenesú do slnečných diaľok. Na začiatku Vás čaká prehriatie tela kalíškom kubánskeho rumu.

Švédska hodinová masáž 60´

Celotelová regeneračná masáž, patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie masáže. Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.

Masáž lávovými kameňmi 60´

Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, postupne prehrieva celé telo, napomáha k detoxikácii organizmu, vyrovnáva energiu v tele.

Čokoládová masáž 45´

Exkluzívna masáž pozostávajúca z relaxácie, peelingu, masáže a zábalu chrbtice, ktorá tonizuje, vyhladzuje pokožku a spomaľuje jej starnutie.

Exkluzívna celotelová masáž 45´

Masáž na dokonalé uvoľnenie tela a duše doplnená o muzikoterapiu a aromaterapiu, pozostávajúca z masáže chrbta, šije, horných a dolných končatín.