Dizajnová kúpeľňa s dlažbou gres

Rozmýšľate ako si moderne zariadiť kúpeľnu alebo ako ju účelne renovovať? Chcete novú dlažbu a neviete aký druh zvoliť? My by sme vám radi predstavili gresovú dlažbu, ktorá oživí vašu kúpeľnu vo všetkých smeroch.

gresova dlazba

Prečo si vybrať práve gresovú dlažbu?

Gresová dlažba sa vyrába z vysoko odolného prírodného materiálu, ktorý zároveň pôsobí nadčasovo a vyhovuje vlhkým podmienkam kúpeľní.

Vytrvalá, odolná a populárna

Dlažba z gresu je jedinečná a zároveň prispôsobivá – viete si ju krásne doladiť s celým interiérom kúpeľne, od nábytku až po doplnky.
Veľmi populárna je napríklad gresová dlažba v imitácii dreva. Budete príjemne prekvapení ako príjemne osvieži priestory kúpeľne. Získate netradičný dizajn, ktorý zároveň pôsobí útulne. Stačí sa pohrať s farbou a materiálom nábytku a výslendý efekt bude stáť za to. Dlažba gres sa ideálne kom-binuje s nerezovými prvkami.

Povrch s protišmykovou úpravou

Čo môže byť vhodnejšie ako dlažba v kúpeľni, na ktorej nehrozí nebezpečenstvo pádu, aj vo vlhkom prostredí? Gresová dlažba je plne vyhovúca priestorom kúpeľní, nakoľko sa vyhotovuje aj s protišmy-kovou úpravou. Je teda možné ju využiť komplexnú podlahu – aj do priestorov sprchového kúta.

Dekoračné prvky a mozaika

Ak je vaša kúpeľňa menších rozmerov, odporúčame využi veľkoformátovú gresovú dlažbu, ktorá opticky zväčší a zjednotí priestor.
V prípade, že radi experimentujete a nebojíte sa zaujímavých detailov, gresovú dlažbu môžete ozvláštniť dekoračnými prvkami. V obchodoch nájdete rôzne druhy a farby, ktoré efektne podčiarknú unikátnosť vašej kúpeľne.
Protikladom veľkých formátov je mozaiková gresová dlažba. Je taktiež veľmi obľúbená a dizajnéri ju odporúčajú kombinovať s väčšími formátmi.