Darček pre ženu? Jednoznačne biele zlato!

Ak sa vám blíži výročie, narodeniny vašej priateľky, nemáte čo pod stromček alebo ju chcete len tak potešiť, je načase zamyslieť sa, aký darček pre ňu vyberiete. Najuniverzálnejším a zároveň najosobnejším darčekom pre ženu je zaručene šperk. Veľmi obľúbeným kovom medzi ženami, ktorým určite nič nepokazíte, ale práve naopak zabodujete, je práve biele zlato. Je veľmi mnohostranný a hodí sa veľkému množstvu žien. Práve preto je tak veľmi populárny. Šperkom z bieleho zlata jej dáte najavo to, čo pre vás skutočne znamená.

Z bieleho zlata jej môžete vybrať najrôznejšie druhy šperkov. Môžete zvoliť náušnice, retiazky a prívesky alebo prstene z bieleho zlata. Práve biele zlato symbolizuje čistotu, krásu a lásku. Preto sa skvele hodí na darovanie v akejkoľvek forme.

 

white gold ring

Prstene z bieleho zlata sú univerzálnym a krásnym darčekom pre štýlové ženy, ktoré si potrpia na detaily. Prstene môžete dozdobiť gravírovaním alebo rôznymi kamienkami, ktoré ho nesmierne oživia. Takýto krásny dar bude môcť vaša priateľka nosiť každý deň. Zaručene sa jej s ním podarí vyšperkovať a dozdobiť každý outfit. Takto zladená bude zakaždým pôsobiť veľmi štýlovo a upravene.

 

 

 

white gold earrings

 

Ďalšou možnosťou je výber krásnych náušníc z bieleho zlata. Hodia sa každému odtieňu pokožky aj rôznym farbám vlasov. Nesmierne zjemnia črty každej ženy a budú pôsobiť ako veľmi sofistikovaný doplnok, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene.

 

 

 

white gold necklace
Ak sa však nerozhodnete ani pre náušnice, ani pre prstene z bieleho zlata, skúste jej vybrať nádhernú retiazku s príveskom. Musíte zvoliť, či pre ňu chcete náramok alebo náhrdelník. K retiazke potom môžete vybrať adekvátny prívesok, ktorý sa bude k retiazke dokonale hodiť.

 

 

 

Porovnajte šperky, ktoré vaša priateľka bežne nosí. Podľa toho jej budete vedieť vybrať ten správny pre ňu, ktorý sa jej bude veľmi páčiť a bude ho veľmi rada nosiť. Nezaháľajte už ani o sekundu viac a vyberte pre ňu dokonalý darček z bieleho zlata k jej sviatku.