Ako si zútulniť svoju kanceláriu?

Mnohí z nás trávia v práci väčšinu svojho času. Ak ste kancelársky typ, no priestory kancelárie sú už ošumelé, priestor jednoducho oživte a zútulnite. Ako na to?

Aby ste mali o dôvod viac tešiť sa do práce, útulná kancelária je jedným z lákadiel a nutností, ktorým sa venujte hneď prvý deň v práci. Nie je predsa nič lepšie ako prísť do práce, kde vás čakajú všetky vaše milé osobné maličkosti.

Overená klasika

Kvety sú asi nutnosť v každej kancelárii. Nielen, že prispievajú k celkovej produktivite, ale znížia aj prípadnú vyčerpanosť v práci a dodajú vám novú energiu. Pohľad na rozkvitnutú kyticu kvetov zlepší náladu každému, kto prejde okolo vášho pracoviska.

Farby, farby, farby

Oživte kanceláriu množstvom farieb. Či už vsadíte na farebnú stoličku, alebo si len spestríte pracovný stôl farebnými lepiacimi blokmi, pestré farby urobia kanceláriu veselšou a hravou.

Neustále sa vzdelávajte

Ak máte v kancelárii dostatok priestoru, zaobstarajte si motivačné knihy alebo si nalepte na stenu obľúbený citát. V čase pracovnej krízy, kedy si už myslíte, že všetky vaše nápady boli použité alebo už dokonca žiaden nápad nemáte, je motivačná kniha tým správnym riešením ako sa znova nakopnúť a motivovať k ďalším výkonom.

Osobné veci nemôžu chýbať

Vaše osobné veci patria ku kancelárií presne ako pero, či papier. Hrnček, do ktorého si každé ráno robíte kávu alebo fotografie vašich najbližších, sú milým spestreným hektických dní v práci. Pohľad na kúsok vášho súkromia vám vyčarí úsmev na tvári a zahreje rovnako ako pohár vínka alebo teplé kachle uprostred treskúcej zimy.

Útulná kancelária je jedným z dôvodov k lepším pracovným výkonom. Prečo si teda prácu nespríjemniť aspoň okolím?