Ako si zútulniť svoje bývanie?

Stali ste sa majiteľom novej nehnuteľnosti a prišiel deň sťahovania? Ako si zútulniť svoje nové bývanie tak, aby ste sa v ňom cítili skutočne pohodlne?

Dnes si na internete viete vyhľadať množstvo informácii o tom, ako by malo vaše vysnívané bývanie vyzerať. Rôzne návrhy, ako uložiť nábytok, ktorá farba sa hodí do akej izby, alebo ako rozvrhnúť jednotlivé miestnosti, by mali slúžiť na vytvorenie pokoja a rodinného pohodlia.

Nezabudnite na rodinu

Ak ste sa presťahovali ďaleko od rodného domu, isto máte so sebou množstvo fotografii. Ako ich ale umiestniť, aby ste v byte nemali len množstvo fotiek? Pri výbere vhodného fotorámu je možné poradiť sa v obchodoch na to určených, alebo si len jednoducho urobte z fotiek koláž. Svojich najbližších tak budete mať pokope a ušetríte si v byte množstvo priestoru, napríklad na rodinné darčeky.

Dokonalá romantika

Ak ste sa do bytu presťahovali sami, prípadne ak sa sťahujete so svojou polovičkou, tak či onak si doprajte poriadnu dávku romantiky. Dokonalú romantiku bezpochyby zabezpečia krbové kachle. Pri bývaní s polovičkou nie je nad spoločne strávené večerné chvíle vo dvojici s pohárom vína pri praskajúcom ohni. Ak polovičku zatiaľ nemáte, nevadí. Raz sa táto skutočnosť zmení a romantiku pri kachliach si užijete dosýta.

Voňavá kúpeľňa?

Veľmi dôležitou miestnosťou v byte je aj kúpeľňa. Zútulnite si ju čerstvými kvetmi alebo voňavými sviečkami. Po náročnom dni je voňavý kúpeľ viac než žiadaným relaxom. Pri umývadle si okrem miesta pre zubný strojček urobte miesto tiež na malú vázu s kvetmi, prípadne na misku s vonnými olejmi. V kúpeľni sa tak budete zdržiavať o troška dlhšie a oddýchne si nielen vaše telo ale aj myseľ.

Pri zariaďovaní svojho vysnívaného bývania dbajte najmä na svoje vnútorné pocity. Nie je dôležité, či je bledoružová aktuálne módnym hitom. Ak sa vám páči biela, zvoľte si farbu, ktorá sa vám páči. Vaše bývanie sa tak pre vás stane jedinečné a útulné.