5 tipov na originálny vianočný darček

Čaro adventu spočíva v príprave na najkrajšie sviatky roku. V popredí je bez pochýb duchovný rozmer Vianoc, avšak radi sa navzájom obdarúvame i hmotnými prekvapeniami.

Tie najúprimnejšie nemusia byť drahé, originalita a osobnosť má väčšinou väčšiu hodnotu. Máme pre Teba 5 tipov na inšpiráciu:

1.Personalizovaný  vizitkarvizitkár s vygravírovaným menom vyzerá luxusne a poteší podnikateľa, obchodníka, kariéristu, i čerstvého absolventa vysokej školy.

2. Originálny fotorámik môžete vytvoriť napr. technikou nešitého patchworku. Polystyrénové podložky, stuhy i speciálne spendlíky zoženiete v galantérii, alebo v eshopoch s kreatívnymi potrebami. Potom už len stačí vybrať vhodnú fotografiu, s ktorou sa spájajú emócie a zážitky.

3. Čo tak originálne tričko s nápisom? Ak neradi maľujete a nechcete použiť ani fúkacie fixky, môžete si ho dať potlačiť originálnym obrázkom, či textom.

4. Ručne vyrobené prírodné mydielka fičia. Ak nemáte radi alchýmiu, pri výrobe môžete použiť polotovarovú mydlovú hmotu. Prevoňajte výrobok obľúbeným vonným olejčekom, zvoľte kreatívne osobné darčekové balenie. Ženy milujú voňavé prírodné prekvapenia 🙂

5. Na chladné mrazivé dni môže byť príjemným darčekom niečo, čo zahreje a povzbudí. Domáci kandizovaný zázvor rozprúdi krv v žilách. Receptov je na internete dosť a nezaberú ani veľa času. Krásne vrecúško, trblietavá mašlička a malý štítok s názvom dotvoria dojem z tohto zdanlivo obyčajného nápadu.