5 dôvodov na prenájom kancelárie

Založili ste si spoločnosť a riešite otázku jej sídla? Nevyhovujú vám aktuálne kancelárske priestory? Máme pre vás 5 tipov, prečo je lepšie si kanceláriu prenajať.

Lokalita predáva

Myslíte si, že lokalita, v ktorej sa vaša kancelária nachádza nikoho nezaujíma? Omyl! Asi každý obchodný partner ocení, ak sa s ním stretnete v reprezentatívnej kancelárii na lukratívnom mieste. Čo môže byť lepšie ako podpisovanie zmlúv či rokovanie s partnermi s výhľadom na Bratislavu?

Prenájom či kúpa?

Ak sa rozhodujete medzi prenájmom a kúpou kancelárskych priestorov, odporúčame prenájom. Kanceláriu je možné prenajať si dlhodobo, krátkodobo alebo len napríklad na hodinu, či dve. Ak sa rozhodnete pre dlhodobý prenájom, je možné zriadiť si v prenajatej kancelárii i sídlo spoločnosti. Výhodou prenajatej kancelárie je i fakt, že si pracovné stretnutie môžete vybaviť v pohodlí a pokoji. Pravdupovediac, nákupné centrum alebo kaviareň nie je príliš reprezentatívne miesto pre uzatváranie dôležitých kontraktov.

Výhody kancelárie

Pri prenajme kancelárie je v cene plne vybavená kancelária, či zahŕňa internetové pripojenie, telefónne a faxové služby, osvetlenie, odvoz odpadu a upratanie priestorov, základné služby recepcie, prípadne zariadiť priestory podľa potreby klienta. V skratke- nemusíte sa starať vôbec o nič, všetko vybavíme za vás.

Flexi kancelária

Potrebujete kanceláriu iba na niekoľko dní v mesiaci? Je tu ponuka flexi kancelárie, ktorú nemusíte využívať celý mesiac ale len vtedy, keď vám to vyhovuje a váš biznis si to vyžaduje. Mnohí podnikatelia využívajú dlhodobo túto službu nakoľko sa nemusia viazať, šetria finančné náklady a kanceláriu majú hneď prístupnú.

Voňavé priestory

Priestory kancelárii sú vyzdobené i rastlinami a zeleňou spríjemňujúcou pracovné prostredie. Kytica kvetov alebo črepníkové rastliny vedia dodať kancelárii eleganciu, noblesu a správnu atmosféru na uzatváranie obchodov.

Neváhajte a prenajmite si jednu z našich kancelárii, či už dlhodobo alebo krátkodobo. Vaša spokojnosť je našou motiváciou sa stále zlepšovať a napredovať. Tie najlepšie obchody sa uzatvárajú v tých najpríjemnejších priestoroch našich kancelárii.